Grecja

Wyspy morza Jońskiego - region położony od strony zachodniej Grecji kontynentalnej. Na wyspach panuje klimat śródziemnomorski, uprawia się oliwki, owoce cytrusowe, powierzchnia jest górzysta. Morze Jońskie jest krystalicznie czyste i mieni się w słońcu co dodaje mu uroku. Wyspa Korfu jest pełna zabytków, jednocześnie jest najbardziej zieloną z wysp greckich. Jej brzegi to zarówno urwiste klify jak i piękne plaże. Wyspę Zakintos charakteryzują zjawiskowe widoki. Na północy wyspy znajdują się groty. Jej symbolem są żółwie Caretta, które na wyspie składają jaja. Zatoka Wraku, to plaża, którą trzeba odwiedzić! Jest uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie. Trasa naszego rejsu obejmuje: Korfu - Zakintos - Korfu( zatoka wraku ) oraz przepiękne wyspy po drodze: Paxos z malowniczym miasteczkiem Gajos, miasteczko Parga, Fiskardo na Kafaloni, Frikas oraz Kioni na wyspie Itaka. To jedna z piękniejszych tras, jaką żeglujemy Urocze zatoki, miasteczka, gościnność greckich ludzi i wspaniała kuchnia, sprawiają że w greckich wyspach można się zakochać.
Wyspy Sarońskie i Ateny. Kolejną propozycją rejsu jest trasa Ateny - Egina - Perdyka - Epidavros - Vathi - Poros - Idra - Ateny. Ateny - stolica Grecji pełna starożytnych zabytków. Egina jest wyspą obok Aten, gdzie bielone budynki odbijają promienie słońca. Jest znana z gajów pistacjowych oraz zabytkowych ruin. Poros posiada bujną roślinność, a także zabytki starożytne i nowożytne. Idra/Hydra jest spokojną i romantyczną wyspą, uznawana jest za najładniejszą wśród wysp Sarońskich. Jej port odkrywa żeglarzom charakterystyczną zabudowę, zza której widać wzgórza i porastające je sosny i opuncje. Port ten przypomina swoim kształtem amfiteatr.

Grecja - Zatoka Wraku
Grecja - Skolopes

Ceny rejsu po Grecji zaczynają się już od 350 euro/osoba.

Cena jest uzależniowa od terminu i rodzaju jachtu / katamaranu.

Najlepsze warunki do żeglowania w tym rejonie przypadają na czas od kwietnia do października

ZAREZERWUJ SWÓJ REJS

Chorwacja marina

POZOSTAŁE DESTYNACJE

W CENIE REJSU ZAWARTE JEST:

 • miejsce w dużej, wygodnej, dwuosobowej kabinie z luksusową łazienka i prysznicem,
 • usługi doświadczonego Skippera, Kapitana Jachtowego, doskonale znającego akwen,
 • realizacja programu tyrystycznego i rekreacyjego rejsu,
 • korzystanie ze sprzętu rekreacyjnego, znajdującego sie na jachcie i pontonu z silnikiem,oraz sprzętu do nurkowania.

CENA REJSU NIE ZAWIERA:

 • kosztu przelotu,
 • wyżywienia i napojów,
 • kosztów eksploatacji jachtu podczas rejsu ( paliwo i woda),
 • opłat portowych i celnych,
 • transferu z lotniska i na lotnisko,
 • finałowego sprzatania jachtu po rejsie,
 • ubezpieczenia załogi KL i NNW.

Opłaty celne, portowe i turystyczne, koszty paliwa i wody, wyżywienia oraz finałowego sprzątania jechtu pokrywane są ze wspólnej kasy pokładowej. Składka do kasy pokładowej wynosi (sugerowane) 15-20 USD/EURO dziennie/osoba i jest rozliczana po zakończeniu rejsu. Wszystko, co nie zostanie wydane, podlega zwrotowi. Załoga sama kontroluje wydatki dostosowując je do swoich potrzeb, oraz do standartu rejsu, jaki jej odpowiada. Podczas rejsu Kapitan zwolniony jest z wpłaty do kasy pokładowej.